Uncategorized

İngiltere’de üçüncü ay için İngiltere otomobil endüstrisi üretimi

İngiltere’de inşa edilen otomobil sayısı Haziran ayında% 14 düşüşle 137.000 adete düştü.
Motor üreticileri ve tüccarlar Derneği’nden (SMMT) göre, yılın ilk yarısındaki çıktı% 3 azaldı, ancak hala 12 yıl boyunca ikinci en yüksek noktasında.
Reklam – Makale aşağıda devam ediyor

• Yüzlü Nissan Qashqai üretimi resmi olarak Sunderland’da başlıyor
İngiliz yapımı otomobillerin% 79’u Ocak ve Haziran ayları arasında denizaşırı alıcılara ihraç edildi, beş yıl boyunca en yüksek, İngiltere pazarından gelen talep% 10’a düştü.
SMMT genel müdürü Mike Hawes, İngiltere’nin Avrupa Birliği’nden yaklaşan çıkışının yatırımcının güvenini vurduğunu ve şunları ekleyerek şunları ekledi: “Brexit belirsizliği yatırım ve büyümenin durmasına yardımcı değil. Hükümet ‘Dinleme’ modundaydı, ancak şimdi sektörün gelecekteki rekabet gücünü sağlayacak somut planları masaya koymalı. ”
• En çok satan otomobil 2017
SMMT için bağımsız bir tahmin, The Range Rover Velar, Jaguar XF Sportbrake ve Facefected Nissan Qashqai de dahil olmak üzere yeni modellerin piyasaya sürülmesi sayesinde yılın ikinci yarısında üretimin artacağını öne sürüyor.
SMMT ayrıca, kötü bir Brexit anlaşmasının, üreticiler bu ülkede belirli modelleri satmamaya karar verdikçe İngiltere otomobil alıcıları için mevcut seçimi azaltabileceğini öne sürdü.
Brexit belirsizliğinin motor endüstrisini etkilediğini kabul ediyor musunuz? Yorumlarda bize düşüncelerinizi anlatın …

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *