Uncategorized

Lamborghini Gallardo, Huracan

adı verilen yedek, Lamborghini Gallardo’nun yerine Huracan olarak adlandırılacak, Car Express öğrendi. İspanyolca kasırga ima eden isim, bu ayın ilerleyen saatlerinde açıklanacak yeni V10 destekli süper otomobili süsleyecek.
• Lamborghini Gallardo Review
Lamborghini, Gallardo halefini Cabrera olarak adlandırmak için devrildi, ancak bir kaynak Cars Express’e otomobilin bunun yerine Huracan olarak adlandırılacağını doğruladı.
Reklam – Kısa makale aşağıda devam ediyor

Lamborghini daha sonra 19 Nisan 2012’de adlandırdı. Kelime ateş, rüzgar ve fırtınalar tanrısı için Maya idi ve daha sonra İspanyollar tarafından kasırga ima etmek için kabul edildi.
İsim, Nisan 2012’de Pekin Motor Show’da gösterilen firmanın SUV konseptinin adı olan Urus ile aynı zamanda ticari olarak işaretlendi. Firma, henüz bir otomobil veya konseptte görünmeyen, ancak kullanılabilecek Deimos’u da kaydettirdi. 2017 yılında SUV’nin üretim versiyonu için.
Huracan, altı vitesli manuel veya yedi vitesli çift kavramalı şanzımanla eşleştirilen mevcut doğal emişli 5.2 litrelik V10’un güncellenmiş bir versiyonu ile güçlendirilmiştir. Motor yaklaşık 600bhp gelişecektir.
Farklı boyutlarla da olsa 2015 yılında bir sonraki Audi R8’i destekleyecek yeni bir alüminyum uzay çerçevesi platformu üzerine inşa edilecek. Başlangıçta, hem Audi hem de Lamborghini, mevcut R8’in platformunun güncellenmiş bir sürümünü kullanacaklardı. Bununla birlikte, bir içeriden bize, en son 991 nesil Porsche 911 Turbo, Audi ve Lamborghini mühendislerini yönlendirmenin, Porsche’nin yüksek dinamik seviyesine ulaşmak için çok daha radikal bir hizmetin gerekli olacağını seçtiğini söyledi.
Lamborghini’nin tasarımı, 2010’da çıkış yapan Sesto Elemento’dan ilham alacakken, Huracan teaser sitesinde gösterilen başlangıç ​​düğmesi Aventador ile benzer bir jet avcı tarzı flip-up başlangıç ​​düğmesine sahip.
Huracan yeni yılda üretime girecek ve Mart ayında Cenevre Motor Fuarı’nda resmen tanıtılacak. Doldurmak için büyük ayakkabıları var-Gallardo’nun çok daha fazla örneği, diğer Lamborghini’den çok daha fazla satıldı, 14.022 10 yıllık üretim koşusunda ev buldu, bu da sona erdi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *