Yeni 2022 Volkswagen T-Roc r facelift, gizlenmemiş

Volkswagen’in golf tabanlı T-Roc crossover’ın orta döngü yenilemesinden kaynaklanıyor ve casuslarımız, yüksek performanslı T-Roc R varyant testini ele geçirdi. Başlat, güncellenmiş araca net bir şekilde bakarak.
Yeni model için stil ayarları minimaldir. Ön uç, giden arabaya kıyasla üst kenarında daha kalın krom kaplama içeren revize edilmiş bir örgü tasarımına sahip yeni, tek barlı bir ızgara alır.

Yenilenmiş Volkswagen T-Roc 25.000 £ ‘dan satışa çıkıyor

Farlar ızgara ile entegre kalır ve yeni bir LED ışık imzası ve markanın IQ.light LED matris sistemi ile ustaca yeniden düzenlenmiştir. Alt tampon da, yatay parlak bir siyah çubuk ve çok daha agresif bir görünüm içeren yeniden şekillendirilmiş bir alt ızgara ile yeniden tasarlandı.
Reklam – Kısa makale aşağıda devam ediyor

Yüzlü T-Roc R, bu gizlenmemiş test otomobilinin yeni bir elmas kesilmiş alaşım tekerleği tasarımı ile donatılmış olmasına rağmen, kaputu ve kanatları boyunca aynı keskin kırışıklıkları korur. Kapı aynaları da genişletilmiş gösterge tekrarlayıcıları ile revize edildi. T-ROC’nın C-fillar boyunca uzanan ve arka pencere ile buluşan kendine özgü krom pencere kaplaması kalır.
7

Arkada, T-Roc R’nin kuyruk ışıkları, golf 8 ile çok daha yakın hizalanan ayarlanmış bir ışık küme tasarımı ile füme edilir. Alt tampon da daha büyük yan delikli ve daha temiz bir difüzör seti ile biraz kurtarılmıştır. UP, R-Trademark Quad-Tailpipe Egzoz ile entegre.
Mevcut T-ROC R, 2.0 litrelik turboşarjlı dört silindirli bir motorla güçlendirilmiştir ve facerife versiyonun MK8 Golf R’den güncellenmiş ünite ile donatılması muhtemeldir.
O arabada 316bhp ve 420nm tork üreten güncellenmiş motor, giden T-Roc R üzerinde 20bhp ve 40Nm artış sunuyor. Power, yedi vitesli çift kavramalı otomatik şanzımandan dört tekerleğe de gönderilecek; Gözden geçirilmiş T-Roc R’nin, tork vektörel bir arka diferansiyel içeren en son Golf R’nin dört tekerlekten çekişli sistemini de benimsemesi mümkündür.
Menzil boyunca, yenilenen T-Roc, VW’nin en yeni bilgi-eğlence teknolojisi şeklinde de bir iç canlandırma alacak. Bu, 10 inçlik dijital enstrüman ekranı ve Golf 8’den ödünç alınan 10.25 inçlik bir bilgi-eğlence ekranı içerir. Sistemde bir ‘Hello Volkswagen’ ses asistanı, kablosuz akıllı telefon bağlantısı ve bir kafa ekranı bulunur. Yeni iç kaplamalar ve döşeme seçenekleri de güncellemenin bir parçasını oluşturabilir.

Fiyatlandırma ve yeni T-Roc R’nin daha fazla detayı yıl sonundan önce ilan edilecek ve 2012 ortasında beklenen bir lansman.
Önceden sağlanmış Volkswagen T-Roc R … hakkında incelememiz için buraya tıklayın …

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *