İPhone için en iyi sürüş uygulamaları ve hem yolda hem de pompalarda performansı optimize etmek için Android Mobiles

(sevmediğimiz kadar, yakıt ekonomik iklimi İngiltere’de araba kullanırken çok önemli bir husustur) bir dizi faydalı akıllı telefon uygulaması mevcuttur.
Performans ve/veya ekonomik iklim verilerini iletmek için en iyisini keşfetmek için, her adımla beş uygulama ve iki şampiyon taçlandırdık. Yeni bir tekerlek seti için tasarruf etmeniz veya arkadaşlarınızı heyecanlandırmaya çalışmanız önemli değil, aşağıda sizin için bir uygulama var.
Reklam – Gönderi aşağıda devam ediyor

• Telefonunuz için en iyi otopark uygulamaları
Piyasada hızlanmayı kaydedebilecek ve MPG’yi çalıştırabilecek çok çeşitli veri kaydı yapanlar olduğundan, endişe iş için en iyi olanı kalıyor mu? Aşağıdaki uygulamalar, indirdiğimiz ve sürüş deneyimimizi geliştirmek için kullandığımız ücretsiz uygulamaların bir karışımıdır. Test için, tam olarak ne kadar basit olduklarını, arayüzlerin nasıl kaldırıldığını ve metnin tam olarak ne kadar okunaklı olduğunu analiz ettik.
MPG hesap makineleri, kilometre hesaplarının yanı sıra benzin eklentisi zihinlerimizin anlaması için temel olmak zorunda kaldı. Bireylerin bakım maliyetlerini izlemesini sağlayan uygulamalar için ekstra puanlar vardı. Ayrıca, sosyal ağ veya e-posta yoluyla bilgi paylaşma yeteneği ve ürün testlerimizle her zamanki gibi uygulamalar iyi puan aldı, maliyet nihai husus oldu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *