Yeni Toyota BZ4X: Markanın ilk ısmarlama EV’si

Toyota için açıklanan fiyatlar ve özellikler, Japon markasının ilk ısmarlama elektrikli otomobili BZ4X’in derinlemesine özel fiyatlandırması ve özellikleri var. Electric SUV 41.950 £ ‘dan fiyatlandırılıyor ve gelecek yıl satışa sunulacak.
Nissan Ariya rakibi, sadece 201bhp ön tekerlekten çekiş formunda kullanılan saf trim seviyesinde 41.950 £ ‘dan satın alınabilecek. Ek olarak üç trim seviyesi, 215bhp ile çift motorlu dört tekerlekten çekişli bir versiyon seçeneği ile kullanılır.

2022 almak için en iyi elektrikli arabalar

Pure Trim, 18 inç alaşım jantlar, sekiz inç ekrana sahip bir multimedya sistemi, yedi inç dijital enstrüman ekranı ve ters kamera ile donatılmıştır. BZ4X’i önceden ısıtmak ve soğutmak için uzaktan çalıştırılan bir iklim kontrol fonksiyonu gibi anahtarsız giriş ve başlangıç ​​da özellikler. Çatı rayları, bir çekme paketi gibi isteğe bağlıdır.
Reklam – Gönderi aşağıda devam ediyor

Motion Trim seviyesine yükselmek, taban fiyatını 45.750 £ ‘a yükseltirken, dört tekerlekten çekişli güç aktarma organı 48.350 £’ dan başlıyor. Motion Spec bir arka spoyler, arka gizlilik camı, isteğe bağlı 20 inç alaşım jantlar ve LED aydınlatma için bir ‘giriş aydınlatma sırası’ ekler.
İçeride, ısıtmalı ön koltuklar, sekiz yönlü elektriksel olarak ayarlanabilir sürücü koltuğu, ortam aydınlatması ve akıllı telefonlar için kablosuz şarj tepsisi var. Ayrıca hareket döşemesinde isteğe bağlı, sabit bir panoramik cam çatı ve genişletilmiş bir sürücü yardım paketidir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *