Uncategorized

Audi TT fiyatları açıklandı

Yeni üçüncü nesil Audi TT 29.770 £ ‘dan başlayacak ve fiyatlar 35.335 £’ a yükselecek. Bugünden itibaren satın alınabiliyor, ünlü spor otomobilinin ilk teslimatları Aralık ayında başlayacak.
Lansmandan, 227bhp 2.0 litrelik TFSI ve 182bhp 2.0 litrelik TDI dahil olmak üzere iki motor alıcılara kullanılacak. Performans odaklı 306bhp TTS sürümü yılın ilerleyen saatlerinde takip edilecektir. Her iki motor da, yepyeni ve tamamen dijital 12.3 inç sanal kokpit ile her iki özellikte standart bir özellik ile spor ya da S hat kapısında belirtilebilir.
Reklam – Gönderi aşağıda devam ediyor

Giriş seviyesi spor modellerindeki standart kit, Audi’nin parmak ucu veri girişi, SAT-NAV, Bluetooth, uyarlanabilir amortisörler ve anahtarsız Go ile çoklu medya arayüzünü içerir. Audi ayrıca yaratık konforu olarak Alcantara ile süslenmiş spor koltukları ve Air-con ekleyecek. 18 inç jantların dışında, spor süspansiyonu ve LED gündüz koşu ışıkları da standart özelliklerdir.
SPEC 2.0 litrelik dizel motor ve Audi ile spor modeli, her ikisi de altı vitesli manuel şanzıman ile 29.860 £ fiyatla benzinle çalışan modelle 29.770 £ talep edecek. Quattro dört tekerlekten çekiş ve bir S tronik otomatik ‘kutusu, fiyatı 32.785 £ ‘a kadar iten 2.0 litrelik TFSI modeli ile de mevcuttur.
S hat trim, daha büyük 19 inç alaşımlar, tam LED farlar ve kuyruk lambaları ve sürüş yüksekliğinde 10 mm’lik bir düşüş ekler. Gelişmiş bir navigasyon sistemi içeren ve Audi Connect aracılığıyla araç içi internet ekleyen bir teknoloji paketi de mevcuttur.
2.0 litrelik benzinli motorla S hat trimini tercih edin ve Audi TT’nin maliyeti 32.410 £, ancak Quattro Drive ve S Tronic şanzımanı ekleyin ve fiyat 35.335 £ ‘a yükselir. Dizel biraz daha ucuz, 32.320 £ fiyatla.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *