Uncategorized

İngiltere hız kameraları artan prospektif

Seçilen yerler Hız kameraları için yerler, yeni bir izlemeden yararlanacak aksama sıcak noktaları olmak yerine, para cezalarından önemli karlar üretecekleri için seçilir. Yetkililerden rapor.
Majestelerinin Konsolos Müfettişliği ve Son Rahum ve Kurtarma Hizmetleri (HMICFRS) tarafından yapılan yollar polisliği hakkında bir soruşturma, müfettişlerine, hız tuzaklarının güvenlik nedenlerinden ziyade “iyi avlanma alanları” olduğu için hız tuzaklarının sıklıkla kurulduğunu belirtiyor. Raporda şunları ekliyor: “Bazı durumlarda, CAM icra inovasyonunun konuşlandırılmasının gerekçesinin, geliri artırmak için kendi kendine hizmet eden bir tekniği desteklediği şüphesiyle mevcut olduğunu keşfettik.”

Hız Anlama Kursları: Biçim, Maliyetler ve İnternet Seçimlerinde Açıklandı

Rapor ayrıca, web trafik güvenliği yerine nakit akışının, tam olarak nasıl mobil yerlerin seçildiğini açıklamasında kameraların oturma konusundaki endişesi olabileceğine dair kanıtlar sunmaktadır. Sadece yetkililer memurları tarafından ele alınmak yerine, hız tuzakları genellikle güvenlik kam ortaklıkları, bölgesel konseyler ve otoyollar İngiltere de dahil olmak üzere kuruluşlardan oluşan ve polisle birlikte faaliyet gösteren çok kurumlu gruplar tarafından yürütülmektedir.
Reklam – Gönderi aşağıda devam ediyor

Bu güvenlik kamerası ortaklıkları, raporda belirtilen en az bir olayda, bir mahalle hız saati planının faaliyet göstermesini engelledi, çünkü Speedwatch planı sürücüleri sorunlu biletler ve para cezalarından ziyade hızlarına karşı uyardı.

İngiltere’nin büyük yol ağındaki ölümler sekiz yılın en yüksek seviyesine ulaşır

Rapor, yollara ulusal bir değerlendirmenin, ulaştırma Bakanlığı tarafından polisliğin açılmasından sadece günler sonra, ölüm sayısının yanı sıra yollarımızdaki ciddi yaralanmaların 2010’u göz önünde bulundurarak “platolar” olduğu endişeleri arasında. Akıllı telefon. İncelemenin bir parçası olarak çarpışmalarda oynayabilecekleri işlev için artan karmaşıklığın yanı sıra artış karmaşıklığı ve infokeinment ekranlarının yaygınlığı araştırılmaktadır.
En iyi hızlı kamera bulucuları ve uygulamalar hakkında çok daha fazla bilgi edinin …

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *